Pokemon GO dostanie misje fabularne

Niantic Labs pracuje nad kolejnym podniesieniem atrakcyjności mobilnej gry Pokemon GO. Najnowszym pomysłem producentów są misje fabularne, które być może wkrótce się w niej pojawią.

Nie da się ukryć, że Pokemon GO nie posiada w zasadzie żadnej fabuły, co może martwić niektórych fanów tej produkcji. To może się jednak wkrótce zmienić, gdyż najnowsze doniesienia wskazują, że tytuł ma szansę zostać wzbogacony o misje fabularne. Tak twierdzi witryna The Silph Road, zajmująca wykopywaniem danych z różnych źródeł.

Jej zdaniem autorzy gry pracują nad zupełnie nowymi misjami. Chodzi o zadania podobne do questów znanych z gier RPG, gdzie gracze muszą realizować misje związane z fabułą, często wieloetapowe. Szczegóły dotyczące zadań oczekujących na użytkowników nie są na razie znane. Strona twierdzi jednak, że wśród szykowanych zmian znajdą się m.in., karmienie Pokemonów, wygrywanie bitew w siłowniach, itp.

Nie wiadomo też kiedy nowe pomysły miałyby zostać wprowadzone do gry, więc pozostaje tylko mieć nadzieję, że autorzy nie każą długo czekać.

Pokemon GO

Źródło: Reddit.com

You may also like...