Pokoloruj swój dźwięk

Jeśli szukasz głośników komputerowych, które będą jedyne w swym rodzaju, skorzystaj z oferty Bruce’a Nilsona, który zaprojektował nową linię kolorowych głośników.

Bruce to znany artysta z New Jersey, który stworzył system audio pod nazwą ColorSonik. Są to głośniki o czystym, naturalnym dźwięku, opakowane w dość niezwykle obudowy. Nilsen inspirację do tego projektu czerpał ze swych starych szkolnych projektów oraz połączył je z wibrującymi kolorami retro. Obudowy tych niewielkich głośników są plastikowe i całkowicie przezroczyste, a do tego barwione na jeden z wielu kolorów.Sprzęt audio wygląda może nieco tandetnie, ale jest oryginalny i to się teraz najbardziej liczy. Wnętrze tych plastikowych pudełek w rozmiarze 10,4 x 10,4 x 18,8 cm wypełniają 7,8 cm średnicy głośniki szerokopasmowe, które emitują także głębokie basy. Każdy z głośników ma wzmacniacz o mocy 15 W na kanał i złącze 3,5 mm.

Producent oferuje także dopasowany kolorystycznie moduł Bluetooh, jeśli chcielibyście podłączyć głośniki drogą bezprzewodową.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...