Pornhub kończy współpracę z serwisem PayPal

Największa na świecie strona dla dorosłych Pornhub, nie będzie już współpracowała z PayPalem. Setki tysięcy osób zarabiających na swych wdziękach, muszą poszukać innego systemu płatności.

Pornhub to nie tylko największa na świecie strona dla dorosłych, odwiedzana przez miliony osób. To również miejsce pracy dla tysięcy osób, które zarabiają na prezentowaniu swych wdzięków przed kamerami. Dotychczas pieniądze przekazywane przez widzów w trakcie pokazów, trafiały na ich konta w serwisie PayPal. Dzięki temu mieli łatwy dostęp do zarobków i mogli je szybko wypłacić.

Niestety jeden z największych na świecie operatorów płatności internetowych, postanowił rozstać się ze stroną dla dorosłych, zaskakując wszystkich jej użytkowników. Przedstawiciele PayPala wyjaśnili, że powodem zerwania współpracy są płatności biznesowe, których witryna dokonywała za pośrednictwem systemu bez pozwolenia. Były to oczywiście pieniądze dla osób zarabiających przed kamerą. Stanowi to jednak złamanie regulaminu systemu płatności, który zakazuje określonych usług i materiałów o treści seksualnej.

Zerwanie współpracy najbardziej dotknie osoby, będące uczestnikami Programu Modeli. Umożliwia on użytkownikom uploadowanie do serwisu swych nagrań, a następnie zarabianie na wyświetlanych reklamach. Takie osoby będą teraz musiały poszukać sobie nowego systemu do obsługi płatności.

Niestety nie będzie to proste, gdyż większość banków odmawia obsługi pracowników seksualnych. PayPal był więc świetną alternatywą dla banków, a teraz niestety przestał być dostępny.

Pornhub

Źródło

You may also like...