Pościel dla młodego amatora pizzy

Nie każdy lubi spać w typowej nudnej pościeli. Na szczęście istnieje artystka Claire Manganiello, która stworzyła pościel przeznaczoną dla amatora najbardziej znanego włoskiego dania jakim jest pizza.

Pizza Bed to jej najnowszy projekt składający się z pościeli z fotorealistycznym nadrukiem, dzięki któremu wygląda tak jakbyśmy spali pod dużym kawałkiem pizzy. Do tego dochodzą oczywiście poduszki wyglądające jakby od razu nadawały się do schrupania, a także pasujące do klimatu prześcieradło przystrojone pomidorowym sosem.

Wygląd pościeli, to rzecz jasna kwestia gustu. Ale nie da się zaprzeczyć, że produkt prezentuje się bardzo oryginalnie. Zapewne wielu osobom taki design pościeli bardzo się spodoba.

W takiej pościeli, każdy nasz sen będzie oczywiście o pizzy. Oby tylko przez sen nie próbował jej zjeść. Jeśli macie ochotę kupić sobie taką pościel, to możecie to zrobić na tej stronie. Uprzedzam jednak, że zestaw składający się z dużej poszewki na pościel o wymiarach 156 x 201 cm oraz dwóch poduszek z takim samym wzorem, kosztuje aż 52,99 dolarów z darmową przesyłką do Polski.

Dodam, że nie jest to jedyna taka pościel dostępna w tym sklepie. Jak widać na poniższych zdjęciach, w ofercie są takie inne wzory, np. pączków oraz hamburgerów. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

pościel

pościel

pościel

Źródło: Aliexpres.com

You may also like...