Postać Monster Hunter World może zmienić wygląd

Użytkownicy Monster Hunter World być może nie będą musieli być przez cały czas zabawy przywiązani do tej samego wyglądu postaci. Producent rozważa bowiem stworzenie funkcji jego zmiany.

W większości gier MMO, rozpoczynając swą zabawę, mamy spore możliwości personalizacji swej postaci. Możemy zaprojektować jej sylwetkę, umięśnienie, wygląd twarzy, włosów itp. Problem w tym, że jest to procedura jednorazowa. Jeśli więc po pewnym czasie uznamy, że bohater przestał się nam podobać, możemy jedynie stworzyć nowego, tracąc cały progres.

W przypadku wydanej kilka dni temu gry Monster Hunter: World, może być jednak inaczej. Jej producent Ryozo Tsujimoto, w jednym z najnowszych wywiadów zasugerował możliwość udostępnienia funkcji modyfikowania postaci. Jeśli będzie odpowiednie zainteresowanie tym pomysłem, autorzy przygotowują możliwość personalizacji bohatera już po jego stworzeniu.

Jest to odpowiedź na skargi graczy, którzy po spędzeniu mnóstwa czasu z kreatorem postaci odkrywają w czasie zabawy, że animacje oraz oświetlenie nie są takie jak oczekiwali. Oczywiście nie oznacza to, że funkcja na pewno zostanie wprowadzona. Ale jeśli więcej osób będzie się tego domagać, to nie można wykluczyć, że Capcom spełni ich prośbę.

A na razie liczba użytkowników Monster Hunter World rośnie z każdym dniem. Tylko w ciągu trzech dni od premiery, tytuł sprzedał się w 5 mln egzemplarzy.

Monster Hunter

Źródło: Game.watch.impress.co.jp

You may also like...