Poważne problemy z Galaxy Note 7

Premiera Galaxy Note 7 jest bez wątpienia jedną z największych tego roku. Niestety radość z posiadania nowego smartfona psują poważne problemy, które uniemożliwiają normalne korzystanie z zakupionego sprzętu.

Samsung liczy na to, że Galaxy Note 7 sprzeda się w wielu milionach egzemplarzy. Realizacja tego planu może jednak być dość trudna, ponieważ wspomniany sprzęt okazuje się sprawiać problemy.Wielu użytkowników tego modelu skarży się na gigantyczne problemy w postaci zawieszania się systemu, bootloopa, a nawet całkowitego uceglenia sprzętu, które czynią go zupełnie bezużytecznym. Urządzenie, podczas uruchamiania wpada w pętlę restartów i nie da się go już normalnie uruchomić, a jeden z takich przypadków obrazuje poniższe zdjęcie.

Właściciele Galaxy Note 7 twierdzą, że przez kilka pierwszych dni po zakupie, smartfon działa prawidłowo. Problemy zaczęły się jednak nieco później, a co gorsza nie pomaga nawet restartowanie urządzenia w trybie bezpiecznym, wyczyszczenie pamięci podręcznej, czy nawet fabryczny reset. Fora aż huczą od skarg, a problemy potwierdzają setki osób. Na samym tylko forum XDA-Developers jest ich całe mnóstwo..

Klienci, którzy poszli po pomoc do oficjalnych sklepów producenta, nie otrzymali jej, gdyż pracownicy również nie mają pojęcia w jaki sposób poradzić sobie z kłopotami i mogą jedynie wymienić smartfona. Faktem wartym odnotowania jest to, że problemy nie dotyczą tylko europejskiej wersji z Exynosem na pokładzie i niektórzy klienci zgłaszają też kłopoty z wariantem wyposażonym w Snapdragona 820.

Warto więc na razie wstrzymać się z zakupem Galaxy Note 7, przynajmniej dopóki producent nie poradzi sobie ze wszystkimi problemami. Jeśli jednak jest to kwestia sprzętowa, firma nieźle dostanie po kieszeni, zmuszona do wymiany wszystkich wadliwych egzemplarzy.

Źródło: Phonearena.comYou may also like...