Nietypowa ramka do zdjęć naładuje nam telefon. Zrobi to bezprzewodowo

Firma TwelveSouth wprowadza na rynek ramkę do zdjęć. Dodatkowym wyposażeniem PowerPic jest wbudowana bezprzewodowa ładowarka do smartfonów.

Ładowarki bezprzewodowe stają się coraz popularniejsze i wielu producentów oferuje już taki sprzęt do naszych smartfonów. Ich przewagą nad standardowymi ładowarkami jest konstrukcja, dzięki czemu można ją wbudować w różne przedmioty. Na rynku dostępne są m.in., nocne szafki lub stoliki wyposażone w maty ładujące. A teraz dołączyła do nich także ramka do zdjęć.

Firma TwelveSouth wprowadza do sprzedaży ramkę o nazwie PowerPic, przeznaczoną do prezentacji naszych ulubionych fotogtrafii. Na pierwszy rzut oka produkt wygląda całkiem zwyczajnie i nikt by nie podejrzewał, że ma jeszcze jakieś opcje. Oprócz prezentowania zdjęć wykonanych naszym smartfonem i przeniesionych na papier, może nam go również naładować. Wyposażono ją bowiem w indukcyjną matę obsługującą urządzenia wspierające standard Qi.

Dzięki temu, że smartfon jest ustawiony jest pod odpowiednim kątem, ramka może też pełnić funkcję stacji dokującej. Jeśli więc ustawimy ją na biurku lub szafce przy łóżku, w trakcie ładowania będziemy widzieć powiadomienia.

PowerPic współpracuje z każdym urządzeniem obsługującym standard Qi, a jej moc wynosi 10 W, co znacznie skraca czas ładowania. Gadżet oferowany jest w cenie 80 dolarów i można go zakupić na stronie producenta. Tam też powinniście skierować swe kroki, jeśli chcecie go sobie sprawić.

PowerPic

Źródło: Twelvesouth.com

You may also like...