Premiera Call of Duty: Mobile już za kilka dni. Jednym z trybów jest Battle Royale

Activision podało wreszcie oficjalną datę premiery nowej gry Call of Duty: Mobile. Tytuł pojawi się 1 października i zaoferuje dwa ciekawe tryby rozgrywki.

Zapowiedziana na początku bieżącego roku gra Call of Duty: Mobile, już niebawem pojawi się na rynku. Activision potwierdziło właśnie, że sieciowa strzelanka pojawi się na Androida oraz iOS już 1 października. Wydawca deklaruje, że w tym dniu odbędzie się premiera na wielu światowych rynkach, choć nie zdradza dokładnie na których. Dodam, że gra jest już dostępna na niektórych rynkach i można się nią bawić w Australii, Kanadzie oraz Peru.

Wydawca przy okazji zdradził również kilka szczegółów dotyczących nowego dzieła firmy Tencent. Tytuł zaoferuje nam dwa główne tryby rozgrywki. Pierwszym z nich będzie standardowy multiplayer, doskonale znany fanom tej serii. Gracze otrzymają spore możliwości personalizacji swego uzbrojenia, ekwipunku, a także samych żołnierzy. To wszystko znamy już z wcześniejszych odsłon serii, więc nie ma tu żadnego zaskoczenia.

W tym trybie do wyboru będą kultowe już postacie z serii, takie jak John “Soap” MacTavish, Simon “Ghost” Riley oraz Alex Mason. Multiplayer zaoferuje nam sporą różnorodność trybów rozgrywki, takich jak Team Deathmatch, Domination, Search & Destroy, GunGame oraz Frontline.

Drugą z opcji będzie Battle Royale, które od kilku lat zdobywa popularność. Będzie to standardowy tryb znany z wielu gier, takich jak Fortnite, czy PUBG. Mecze mają być 100 osobowe z możliwością walki samotnej, w duecie z przyjacielem lub 4-osobowych drużynach. Oczywiście po mapie nie będziemy musieli przemieszczać się pieszo, gdyż pojawi się wiele pojazdów. Natomiast sześć klas postaci powinno urozmaicić rozgrywkę.

Call of Duty: Mobile będzie grą w modelu free-to-play, co oczywiście oznacza obecność mikrotransakcji. Miejmy tylko nadzieję, że nie utrudnią nam zabawy.

Call of Duty: Mobile

Źródło

You may also like...