Premiera Galaxy S8 przesunięta

Dotychczas wszystko wskazywało na to, że premiera najnowszego flagowca Samsunga odbędzie się 21 kwietnia. Evan Blass twierdzi jednak, że producent nieco opóźni pojawienie się Galaxy S8 na sklepowych półkach.

Jeśli zbieracie pieniądze na zakup nadchodzącego Samsunga Galaxy S8, to będziecie mieli jeszcze dodatkowy tydzień by zgromadzić potrzebną kwotę. O tyle bowiem producent opóźnił premierę swego nowego sprzętu.Początkowo mówiło się, że Galaxy S8 zostanie zaprezentowany 29 marca na specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej w Londynie oraz Nowym Jorku, zaś do sklepów trafi 21 kwietnia. Dowiadujemy się jednak, że rynkowy debiut oczekiwanego telefonu może się nieco opóźnić.

Evan Blass, znane źródło przecieków, za pośrednictwem swego profilu na Twitterze poinformowało bowiem, że Samsung przełożył premierę swego nowego telefonu na 28 kwietnia. Oczywiście informacja nie została potwierdzona przez samego, ale Blass jest dość rzetelnym źródłem informacji, więc można spokojnie wierzyć w to co pisze.

Nie wiadomo natomiast czy poślizg będzie miał jakiś wpływ na przedsprzedaż produktu, która miała rozpocząć się 10 kwietnia.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...