Premiera mobilnej wersji Rainbow Six Siege jest coraz bliżej

Być może już w tym miesiącu Ubisoft oficjalnie zaprezentuje mobilną wersję gry Rainbow Six Siege. Tytuł powstaje we współpracy ze studiem WeGame należącym do Tencent.

W ubiegłym roku pojawiły się plotki sugerujące, iż Ubisoft wspólnie z firmą WeGame pracuje nad mobilną wersją popularnej gry Rainbow Six Siege. Najnowsze doniesienia sugerują, że oficjalna prezentacja nowej produkcji może mieć miejsce już w tym miesiącu.

Według przecieków już 6 kwietnia będzie miał swą premierę zwiastun Rainbox Six Siege Mobile, ujawniający piesze szczegóły dotyczące gry. Oczekuje się, że producent przygotuje wersję beta, która pozwoli nam osobiście sprawdzić nadchodzący tytuł. Ale nie wiemy jeszcze dokładnie kiedy można się jej spodziewać.

Przypomnę tylko, że Rainbow Six Siege to taktyczna strzelanka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, która zadebiutowała w grudniu 2015 roku. Ukazała się na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.
Tytuł kładzie silny nacisk na współpracę pomiędzy graczami, oferując także rozbudowaną destrukcję otoczenia. Gracze wcielają się w atakujących lub broniących cel, a do ich zadań należy m.in., ratowanie zakładników, rozbrajanie bomb itp.

Nie byłaby to pierwsza gra z tej serii tworzona smartfony. Jakiś czas temu Ubisoft pracował nad mobilną grą Area F2, będącą niemal identycznym klonem pecetowej i konsolowej wersji RSS. Francuski koncern zrezygnował wprawdzie z prac nad projektem, jednak źródłom, które widziały prezentację gry na zamkniętym pokazie, bardzo się podobała. Być może firma wykorzysta w nowej produkcji elementy stworzone na potrzeby Area F2.

Rainbow Six Siege

Źródło

You may also like...