Produkcja iPhona 6 może rozpocząć się w lipcu

Samsung kilka tygodni temu wypuścił na rynek Galaxy S5, więc Apple nie może zbyt długo zwlekać z dostarczeniem konsumentów iPhona 6. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że jego produkcja może się rozpocząć już w lipcu.

Tajwańskie źródła twierdzą, że chińskie fabryki Foxconnu, już w sierpniu bieżącego roku rozpoczną seryjną produkcję iPhona 6, a oficjalnie telefon zostanie zaprezentowany podczas imprezy WWDC.

Przecieki sugerują, że podobnie jak w przypadku iPhona 5S i 5C, Apple planuje dwa warianty telefonu, choć niekoniecznie ich debiut będzie równoległy. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną to droższy wariant posiadać ma 5,5-calowy ekran, zaś tańszy i słabszy, jedynie 4,7-calowy. Reszta podzespołów pozostaje na razie tajemnicą. Doniesienia o rozpoczęciu produkcji już tego lata zgadzałyby się z wcześniejszymi przeciekami mówiącymi, iż oba modele do sprzedaży trafią najpóźniej w czwartym kwartale tego roku.

Ciekawe jakie niespodzianki się w nim pojawią. Jak wcześniej informowałem, telefon może otrzymać funkcjonalność stacji pogodowej oraz zostać wyposażony w czujnik tętna, podobny do tego, który znajduje się w Galaxy S5.

Źródło: Emsodm.com

You may also like...