Nowy program o gotowaniu przygotuje nas na apokalipsę

AMC Networks stworzy nowy program o gotowaniu o nazwie Run the Dish. Produkcja inspirowana serialem The Walking Dead będzie jednak inna niż wszystkie, gdyż pomoże nam przygotować się na apokalipsę.

Na świecie jest mnóstwo ludzi wierzących w nadejście apokalipsy, która całkowicie zmieni świat, w jakim żyjemy. Wówczas będziemy musieli zdobyć nowe umiejętności, które pozwolą nam przetrwać w zmienionej rzeczywistości.

Najważniejszą kwestią będzie oczywiście zapewnienie sobie jedzenia, co bynajmniej nie będzie sprawą prostą. Nie da się bowiem pójść do hipermarketu by zdobyć składniki potrzebne do przyrządzenia obiadu. Jego przygotowanie ze względu na brak dostępu do normalnej kuchni oraz energii elektrycznej, również będzie stanowiło duże wyzwanie.

Sieć AMC Networks wspólnie z Complex Networks postanowiła więc przygotować nas na apokalipsę i wyprodukuje nowy program o gotowaniu o nazwie Run the Dish. Nie będzie to jednak zwykły program kulinarny, jakich pełno w telewizji, gdyż ma być inspirowany popularnym serialem The Walking Dead. Skupi się więc na przygotowywaniu posiłków przydatnych podczas apokalipsy.

Innymi słowy, program nauczy nas jak przygotowywać potrawy z tego co zdobędziemy w świecie zniszczonym przez apokalipsę zombie. Zajmą się tym popularne postacie z uniwersum The Walking Dead we współpracy z szefami kuchni pracującymi dla Complex Networks. Stacja wprawdzie nie zdradziła jakich potraw możemy oczekiwać, ale na pewno będą niekonwencjonalne.

Nie wiemy na razie kiedy nowy show trafi na antenę.

Run the Dish

Źródło

You may also like...