Projektor LG CineBeam HU810P. Kinowa jakość obrazu w naszym domu

LG zaprezentował nowy projektor dla fanów kina domowego oczekujących obrazu najwyższej jakości. Cena LG CineBeam HU810P nie jest jeszcze znana.

Z powodu pandemii kina rzecz jasna nie działają, więc fani filmów muszą sobie radzić na własne sposoby. Kto uwielbia oglądać filmy na dużym ekranie, na szczęście może to robić w domowym zaciszu, pod warunkiem że kupi odpowiedni projektor. Na szczęście ich wybór jest całkiem spory, a najnowszym modelem jest LG CineBeam HU810P, którego zaprezentowała koreańska marka.

To laserowy projektor z najwyższej półki, oferujący jasność na poziomie 2700 ANSI, która pozwala oglądać filmy bez konieczności zaciemniania pomieszczenia. Możemy więc korzystać z niego na co dzień w naszym salonie i nie musimy przygotowywać dedykowanego pomieszczenia w pełni zaciemnionego.

Projektor zapewnia również 97 procentowe pokrycie palety barw DCI-P3, gwarantując naturalne i nasycone kolory, a dodatkowo posiada kilka trybów działania. Dzięki nim można go dostosować do rodzaju oraz jasności pomieszczenia, w którym pracuje. Wyposażono go również w adaptacyjny kontrast, który automatycznie dostosowuje jego wartość, by zapewnić optymalne warunki pracy.

Sprzęt posiada ponadto tryby TruMotion oraz Real Cinema, dzięki którym wyświetla filmy zgodnie z zamysłem ich reżysera. Innymi słowy, uzyskujemy parametry dokładnie takie same jak w kinie. Dodatkowo TruMotion dba o naturalny i płynny obraz, dzięki któremu nie musimy się martwić smużeniem podczas wyświetlania dynamicznych scen.

Projektor oferuje rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli i obsługuje tryby HDR10 i HLG, a także Dynamic Tone Mapping. Producent wyposażył go również w Bluetooth umożliwiającego streamowanie treści z innych urządzeń. Natomiast system LG webOS 5.0 gwarantuje komfort obsługi sprzętu.

LG CineBeam HU810P nie posiada jeszcze ustalonego terminu premiery, ani też ceny. Zważywszy jednak na ceny projektorów konkurencji o zbliżonych parametrach, można oczekiwać kwoty przekraczającej 10 tys. zł.

LG CineBeam HU810P

Źródło

You may also like...