Prototyp Galaxy S10 ma dwie przednie kamery. Ich lokalizacja jest zaskakująca

W sieci pojawiło się zdjęcie jednego z prototypów Galaxy S10. Telefon posiada podwójną kamerę przednią umieszczoną po prawej stronie wyświetlacza.

Im bliżej premiery nowego flagowca Samsunga, tym więcej pojawia się w sieci informacji na jego temat. W zeszłym tygodniu pisałem o nowych renderach przedstawiających trzy warianty Galaxy S10. Rendery zdradzają rozmiary wyświetlaczy poszczególnych modeli oraz pozycje otworów przeznaczonych pod przednie kamery.

Teraz z kolei witryna Slahleaks zaprezentowała zdjęcie przedstawiające jeden z prototypów modelu Galaxy S10. Jego wygląd jest niewątpliwie dużym zaskoczeniem, szczególnie jeśli spojrzymy w prawy górny róg ekranu. Widać tam bowiem dwa otwory przeznaczone pod podwójną przednią kamerę. Ich lokalizacja jest niezwykła, gdyż zwykle kamery umieszcza się na środku ekranu. Poza tym jak pamiętamy, zaprezentowany niedawno przez Samsunga ekran Infinity-O, posiada otwór po lewej stronie wyświetlacza.

Pomysł może być dość ryzykowny, gdyż kamery w tym miejscu mogłyby zasłaniać informacje z paska statusu. Oczywiście musimy pamiętać, że nie jest to finalna wersja nowego smartfona, lecz jego prototyp. A tak się składa, że producenci często tworzą wiele prototypów, testując w ten sposób różnego rodzaju rozwiązania. Być może za pomocą jednego z nich, inżynierowie chcieli sprawdzić jak będą się sprawować przednie kamery umieszczone w zupełnie innym miejscu.

Jak faktycznie będzie prezentował się nowy flagowiec koreańskiej marki, przekonamy się dopiero w lutym przyszłego roku. Wówczas producent powinien go oficjalnie zaprezentować, natomiast w marcu trafi już do sprzedaży.

Galaxy S10

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...