Przecieki ujawniają specyfikację OnePlus Z

Do sieci wyciekła specyfikacja najnowszego smartfona OnePlus Z. Sprzęt, który pojawi się w sklepach już w lipcu, będzie miał na wyposażeniu Snapdragona 765G.

Chińska firma OnePlus od kilku lat oferuje swym klientom wyłącznie modele flagowe. Tymczasem wielu z nich potrzebuje urządzeń tańszych, które także potrafią zaspokoić ich potrzeby.

Marka wcześniej również miała w swej ofercie takie modele, lecz parę lat temu zaprzestała ich produkcji. Teraz zamierza do nich powrócić i wkrótce zaoferuje model OnePlus Z.

Początkowo Geekbench ujawnił, że pod maską będzie znajdował się Snapdragon 765G. Teraz dzięki jednemu ze źródeł przecieków nieco dokładniej poznaliśmy specyfikację tego modelu.

Telefon będzie posiadał 6,5″ wyświetlacz S-AMOLED z wycięciem pod pojedynczą kamerę do selfie z 16 MP matrycą. Tylny aparat jest potrójny z głównym sensorem o rozdzielczości 48 MP, pochodzącym od Sony. Towarzyszyć mu będzie 12 MP aparat szerokokątny oraz 13 MP teleobiektyw. Na wyposażeniu aparatu znajdzie się również laserowy autofokus, znacznie usprawniający proces wyostrzania obrazu.

Wspomniany już Snapdragon 765G będzie natomiast współpracował z 8 lub 12 GB pamięci RAM, a także 128/256 GB pamięci użytkowej. W specyfikacji tego modelu znajdzie się również 4000 mAh bateria z 30 W systemem szybkiego ładowania poprzez USB-C. Systemem operacyjnym ma być natomiast OxygenOS 10 bazujący na Androidzie 10.

OnePlus Z będzie dostępny w kolorze czarny, niebieskim oraz białym. Nie znamy na razie jego ceny, ale w sprzedaży powinien pojawić się w połowie lipca, więc na pewno wkrótce dowiemy się ile ma kosztować.

OnePlus Z

Źródło

You may also like...