Przełomowe technologie na pokładzie Honor 10

Honor 10, zostanie wkrótce wyposażony w dwie przełomowe technologie. Pierwszą jest GPU Turbo, natomiast kolejną system AIS, usprawniający pracę kamery.

Wprowadzony na rynek w maju tego roku model Huawei Honor 10, już za kilkanaście dni doczeka się dwóch zupełnie nowych funkcji. Przełomowe technologie nie tylko podniosą wydajność sprzętu w codziennych operacjach, ale również ułatwią wykonywanie zdjęć, usprawniając pracę kamery.

Pierwszą z nowych funkcji jest znane już GPU Turbo. To specjalna technologia umożliwiająca lepszą integrację oprogramowania z procesorem graficznym. Stworzona została przede wszystkim do rozwiązania powszechnych problemów z wydajnością, które trapią użytkowników urządzeń mobilnych podczas codziennych działań. Innymi słowy, znacznie podnosi moc obliczeniową układu graficznego, co szczególnie docenią gracze, uzyskujący w ten sposób więcej klatek animacji.

Druga z nowych funkcji przypadnie do gustu fanom fotografowania. Opcja nazywa się AIS (Automatyczna stabilizacja obrazu) i powstała specjalnie po to, by znacznie podnieść sprawność kamery podczas robienia zdjęć oraz nagrywania wideo. System potrafi zminimalizować rozmycia obrazu powodowane wstrząsami wynikającymi z drżenia dłoni. Specjalne oprogramowanie w czasie 0,2 s wykryje gdy telefon znajdzie się w dłoni, a następnie wykorzystując rozpoznawanie sceny, automatycznie dopasuje ekspozycję.

Nowe funkcje zostaną udostępnione przez producenta już 3 sierpnia, wraz z najnowszą aktualizacją systemu. Nieco wcześniej Huawei planuje udostępnić je w ramach beta testów, a wówczas będzie je można wypróbować. Niestety nie każdemu będzie dana ta możliwość. Program beta testów dostępny jest tylko dla najwierniejszych fanów marki oraz influencerów mających dużą rozpoznawalność w mediach społecznościowych.

Honor 10

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...