Pudełko Galaxy S9 ujawnia specyfikację telefonu

Na stronie Reddita pojawiło się zdjęcie pudełka nadchodzącego Samsunga Galaxy S9. Zawarte na im informacje, ujawniają częściową specyfikację nowego modelu, który zostanie zaprezentowany już w lutym.

Wczoraj informowałem, że najnowszy flagowiec Samsunga zostanie oficjalnie pokazany już w przyszłym miesiącu. Prezentacja tego modelu, zgodnie z deklaracją szefa Samsung Mobile, odbędzie się podczas targów telekomunikacyjnych MWC 2018.

Oznacza to, że telefon jest już praktycznie gotowy, a tym samym gotowe jest także jego oficjalne opakowanie. I o właśnie ono pojawiło się na zdjęciu zamieszczonym w serwisie Reddit, ujawniając specyfikację telefonu. Na fotografii widać, że Galaxy S9 otrzyma 5,8″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD+. Będzie też mieć 4 GB RAM, skaner tęczówki oraz głośniki stereo pochodzące od AKG.

Fotka informuje również o wodoszczelnej obudowie (certyfikat IP68), która wytrzyma 30 minut pod wodą na głębokości do 1,5 metra oraz obecność 8 MP sensora w przednim aparacie fotograficznym. Tylny aparat posiada natomiast dwa sensory 12 MP i system Super Speed Dual PIxel, wraz z optyczną stabilizacją obrazu i soczewkami z przysłonami f/1.5 oraz f/2.4.

Informacje podane na pudełku nie zostały oczywiście potwierdzone przez Samsunga, więc należy do nich podchodzić z rezerwą. Jeśli jednak są prawdziwe, to wielu fanów marki zmartwi obecność jedynie 4 GB RAM. Taka ilość pamięci we flagowcu jest nieco mała, zważywszy na fakt, że konkurencja oferuje w standardzie 6 GB. A niektóre modele jak Razer Phone, mają na wyposażeniu aż 8 GB RAM.

Galaxy S9

Źródło: Reddit.com

You may also like...