Punkty dla nowych Vikingów

Nowi użytkownicy, którzy dołączą do Mobile Vikings na zaproszenie osób dotychczas korzystających z usług sieci, dostaną bonus w postaci Punktów Vikinga.

Mobile Vikings wprowadza modyfikacje w swoim programie lojalnościowym. Od dziś będzie on funkcjonował pod nazwą „Darmowe doładowania”. Dzięki zmianom nowi Vikingowie, którzy przyjęli zaproszenie do grona społeczności marki od znajomych korzystających już z usług sieci, dostaną mały prezent na start. Będzie to 19 Punktów Vikinga wymiennych na doładowanie. Dotychczas taki bonus otrzymywali tylko stali użytkownicy.– Vikingowa społeczność dynamicznie się rozrasta, co nas bardzo cieszy. Ważni są dla nas zarówno stali członkowie, jak i osoby, które dopiero do nas dołączają. Do tej pory za przekonanie swoich znajomych do korzystania z usług Mobile Vikings nagradzaliśmy jedynie stałych użytkowników. Teraz chcemy też miło powitać w naszym gronie nowych Vikingów. Społeczność Mobile Vikings jest dla nas najważniejsza i dlatego nieustannie podejmujemy działania, które mają na celu wprowadzać dobre dla niej rozwiązania. Uważamy, że i młody Viking, i ten z większym stażem powinien dostać od nas od czasu do czasu mały prezent. Lubimy rozdawać bonusy Vikingom, wszystkim – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings.

Zasady programu “Darmowe doładowania” są proste.

Viking, który zwerbował do drużyny operatora nowego członka dostaje 19 Punktów Vikinga i może wymienić je na darmowe doładowanie. Jest tylko jeden warunek – znajomy, który przyjął zaproszenie do korzystania z usług Mobile Vikings musi aktywować konto doładowaniem za minimum 19 zł.

Od dzisiaj także nowy użytkownik, który przyjął zaproszenie do korzystania z usług sieci od znajomego będącego członkiem społeczności Mobile Vikings, otrzyma bonus w postaci 19 Punktów Vikinga wymiennych na doładowanie. Musi jednak pamiętać o wcześniejszym doładowaniu swojego konta trzy razy za minimum 19 zł w ciągu 6 miesięcy.

Vikingowie, którzy do tej pory uczestniczyli w programie Rok za free nadal będą mieli czas na dokończenie tego programu.

Zobacz najtańsze smartfony

Zmiany w „Darmowych doładowaniach” to nie jedyne nowości w Mobile Vikings. Od dzisiaj logowanie we wszelkich formularzach będzie możliwe nie tylko poprzez adres e-mail, ale i numer telefonu podpięty pod konto Vikinga.

Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie. Operator zapowiada, że to dopiero początek zmian ułatwiających korzystanie z usług Mobile Vikings.

Źródło: publicon.plYou may also like...