Pyle prezentuje 10,1-calowy ekran w samochodach

Pyle Audio ogłosił wprowadzenie na rynek nowego produktu przeznaczonego do wniesienia dużego ekranu dotykowego do swojego samochodu.

Produkt jest to 10,1-calowy ekran dotywkoy w desce rozdzielczej, posiada Bluetooth/odbiernik DVD. Numer modelu to PLD10BT. 10,1-calowy ekran jest zmotoryzowany i w pełni odłączalny od panelu.Ekran jest również regulowany w celu ptymalnego oglądania i wyposażony jest w pamięć ostatniej pocycji, może więc wracać z powrotem do ostatnio preferowanej pozycji. Zintegrowana technologia Bluetooth pozwala kierowcy na przesyłanie strumienia Audio bezpośrednio z iPhona do systemu audio-nawigacyjnego. Strumieniowe przesyłanie muzyki jest wpierane przez Androida lub wpierane Bluetooth przez inne urządzenia.

Sytstem rozrywki jest kompatybliny z VCD, MPEG4, MP3, DivX, CD, CD-RW i ma audio/wideo wejście na jacka umożliwiające podłączenie innych urządzeń. Odbiornik posiada 30 stacji i automatycznie obsługuje zapisywanie i wstępnie skanuje wygodnie podczas jazdy. Urządzenie jest również wyposażone w bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania pozwalający kontrolować przez pasażera, głośność, tryby DVD i inne funkcje.

Duży 10,1-calowy ekran jest zdejmowany, aby nie był łatwym łupem złodziei. 10,1-calowy ekran ma rozdzielczość 1024 x 600 i jasność 400 nitów. Bluetooth pozwala kierowcy na informacje o strumieniu telefonu do systemu adui samochodu.

Odbiornik obsługuje również wejście kamery i odtwarzacza CD/DVD. 10,1 calowy odbiornik Dash In Touch Screen jest już dostępny za 284,99$

Źródło: SlashGear

You may also like...