RAVPower: kieszonkowy multitool dla fanów kempingu

Na kempingu narzędzia czasem mogą się przydać. Aby jednak nie dźwigać ze sobą zbędnego ciężaru, warto sprawić sobie kieszonkowy multitool o nazwie RAVPower. To urządzenie, które ma parę przydatnych funkcji.

Za kilka dni rozpoczną się wakacje i wiele osób spędzi je na różnego rodzaju obozach, doskonale bawić się w gronie przyjaciół. Na takich obozach trzeba jednak czasem pociąć chrust na ognisko, przykręcić śrubki w skrzypiącym łóżku lub wykonać kilka innych niezbędnych prac. Nie musimy jednak zabierać ze sobą całej skrzynki z narzędziami, gdyż wystarczy tylko jeden kieszonkowy multitool.

Takim sprzętem jest RAVPower, który może być przydatny na obozie, ale także w domu. Jest to niewielkie narzędzie wykonane z wytrzymałej oksydowanej stali nierdzewnej i wyposażone w wiele przydatnych gadżetów. W ergonomicznej rączce, wyprofilowanej dla osób lewo i praworęcznych, znajduje się sporych rozmiarów ostrze, którym możemy wystrugać np. oścień na ryby. Jest też otwieracz do puszek i butelek, piła, kombinerki, a nawet śrubokręt z dziewięcioma końcówkami.

Produkt nie jest jakoś szczególnie drogi, gdyż dostępny jest w cenie 22 dolarów.

kieszonkowy multitool

kieszonkowy multitool

kieszonkowy multitool

kieszonkowy multitool

kieszonkowy multitool

Źródło: Amazon.com

You may also like...