RAVPower – podróżny router i powerbank

Jeśli podczas częstych podróży musimy korzystać z internetu mobilnego, przyda się urządzenie o nazwie RAVPower. To podróżny router i powerbank w jednym.

Wiele osób w ramach obowiązków służbowych podróżujących po kraju lub świecie, musi mieć dostęp do mobilnego internetu. Oczywiście można do tego celu wykorzystać posiadany smartfon, ale lepszym rozwiązaniem będzie produkt o nazwie RAVPower FileHub Plus.

Funkcjonalny towarzysz podróży

To kieszonkowe urządzenie jest wyjątkowo funkcjonalne. Łączy bowiem cechy mobilnego routera zapewniającego dostęp do WiFi, a także powerbanku, który naładuje nasze urządzenie mobilne. Produkt ma rozmiary mniejsze od smartfona i waży tylko 100 gramów, więc jego noszenie nie jest uciążliwe.

Wyposażono go w gniazdo ethernetowe, więc może przewodową sieć zmienić w bezprzewodową. Można go także wykorzystywać jako wzmacniacz sygnału sieci WiFi oraz typowy router. Dysponuje także wbudowanym czytnikiem kart SD oraz portem USB. To pozwala podpiąć do niego kartę pamięci, pendrive lub zewnętrzny dysk i wykorzystywać jako bezprzewodowy dysk, umożliwiający np. streaming wideo.

To jeszcze nie wszystkie możliwości RAVPower FileHub Plus. Produkt posiada także wbudowany akumulator o pojemności 6000 mAh, który go zasila. Można go jednak wykorzystać również jako powerbank, by naładować nasz smartfon, laptopa, aparat fotograficzny lub inne urządzenie.

Sprzęt dostępny jest na Amazonie, a kupicie go w cenie 39,99 dolarów.

powerbank

powerbank

powerbank

Źródło: Gadgetsin.com

You may also like...