Razer oferuje ciepłe kapcie dla graczy

Razer znany z produkcji akcesoriów komputerowych zaprezentował pierwsze kapcie dla graczy. To produkt z nowej linii Skeki Snek, który kosztuje 49,99 dolarów.

Firmę Razer doskonale znamy z produkcji akcesoriów komputerowych dla fanów gier, takich jak myszki, słuchawki, klawiatury, czy też podkładki. Tym razem producent pokazał coś zupełnie nowego, co nie jest bezpośrednio związane z cyfrową rozgrywką ani podzespołami komputerowymi.

kapcie dla graczy

Przedsiębiorstwo zaprezentowało kapcie nawiązujące do firmowej maskotki Sneki Snek. Kosztujący 49,99 dolarów gadżet posiada antypoślizgowe podeszwy i pluszową podszewkę zapewniającą ciepło naszym stopom podczas długich sesji. Kapcie są przy tym w pełni ekologiczne, gdyż wyprodukowano je z materiałów pochodzących z recyklingu.

kapcie dla graczy

To nie wszystko, gdyż część dochodów ze sprzedaży produktu trafi na cele charytatywne, służąc do ratowania lasów. Każdy zakup kapci pozwoli uratować 10 drzew w takich krajach jak Kostaryka, Madagaskar oraz Chiny. Firma ma nadzieję, że sprzeda 100 tys. par kapci, co pozwoli uratować milion drzew.

kapcie dla graczy

Gadżet można zakupić bezpośrednio w firmowym sklepie. Ich zakup może być niegłupim pomysłem, gdyż zimy bywają srogie, a koszty ogrzewania są coraz wyższe. Dzięki nim można więc zapobiec marznięciu stóp.

Kapcie są częścią rosnącego asortymentu Razer Sneki Snek. Wszystko zaczęło się od maskotki, którą jeden z projektantów firmy narysował dla swojego nowonarodzonego dziecka. Jak to zwykle bywa, fani Razera szybko przekonali się do projektu i zaczęli używać go w memach. Niektórzy swe uwielbienie do gadżetu pokazują w nieco inny sposób, wykonując tatuaże Sneki Snek. Popularność pomysłu sprawiła, że Razer postanowił go spieniężyć i zaczął wypuszczać produkty z rodziny Sneki Snek.

Źródło

You may also like...