Razer Seiren Elite – profesjonalny mikrofon dla streamerów

Razer pokazało nowy mikrofon przeznaczony dla streamerów. Model Razer Seiren Elite jest sprzętem profesjonalnym, zapewniającym wysoką jakość rejestrowanego dźwięku.

Osoby zajmujące się zawodowo produkcją gameplay’ów lub streamingiem gier do sieci doskonale wiedzą, że potrzeba do tego odpowiedniego sprzętu. Kluczowym elementem jest porządny mikrofon, dzięki któremu streamer będzie dobrze słyszalny dla widzów.

Od lat prym w tej materii wiedzie Razer, który ma w swej ofercie wysokiej klasy mikrofony i co jakiś czas wprowadza na rynek nowe modele. Kolejnym produktem jest Razer Seiren Elite, mikrofon USB wyposażony we wbudowany filtr. Dzięki niemu zapewnia bogaty, ciepły wokal, który zazwyczaj możliwy jest do osiągnięcia tylko na wysokiej klasy sprzęcie dla nadawców radiowych.

Mikrofon rejestruje szerokie pasmo dźwięku. Natomiast filtr o wysokiej przepuszczalności eliminuje niepożądane wibracje o niskiej częstotliwości, pochodzące z szumu klimatyzacji lub wiatraków. Dodatkowo sprzęt posiada cyfrowo-analogowy ogranicznik wokalu, który automatycznie dopasowuje natężenie dźwięku w celu eliminacji zniekształceń.

Razer Seiren Elite oferowany jest na polskim rynku w cenie poniżej 800 zł.

Razer Seiren Elite

Źródło: Razerzone.com

You may also like...