Razer zachęca do zakupu kontrolera Kishi darmowymi grami

Razer wprowadził właśnie do sprzedaży najnowszy kontroler Razer Kishi Universal Gaming Controller do iPhone’a. Firma do jego zakupu zachęca darmowymi grami na Xboxa.

W tym tygodniu na sklepowe półki trafił najnowszy kontroler Razer Kishi Universal Gaming Controller, przeznaczony do iPhone’a. Jest to nowoczesny pad umożliwiający wygodne granie na smartfonach. I to nie tylko w tytuły stworzone specjalnie dla urządzeń mobilnych, ale dzięki internetowej chmurze również w gry dla Xboxa.

Razer przy tworzeniu kontrolera współpracował z Microsoftem, więc jego nabywcy zyskują możliwość zabawy tytułami konsolowymi. Wystarczy jedynie podpiąć gadżet do iPhone’a, otworzyć przeglądarkę Safari, wejść na oficjalną stronę Xboxa, a potem zalogować się.

Razer Kishi Universal Gaming Controller wyceniono na 110 euro, co nie jest kwotą niską i może ograniczyć krąg odbiorców gadżetu. Aby więc zachęcić do zakupu, producent przygotował dodatkowy bonus w postaci 90-dniowego abonamentu do usługi Xbox Game Pass Ultimate. Jest to subskrypcyjny serwis zapewniający dostęp do szerokiej oferty tytułów na Xboxa.

Taka 3-miesięczna subskrypcja kosztuje około 130 zł, więc podnosi atrakcyjność zakupu, pozwalając zaoszczędzić trochę grosza.

Razer Kishi

Źródło

You may also like...