Razer zapowiada 14-calowy model laptopa Blade

Znany producent akcesoriów dla graczy, zapowiedział wprowadzenie na rynek nowego, mniejszego modelu laptopa z rodziny Blade. Znacznie bardziej poręcznego, gdyż wyposażonego w 14-calowy wyświetlacz.

Firma promuje swój sprzęt jako najcieńszego na świecie laptopa dla graczy i faktycznie, rozmiary mogą robić wrażenie. Obudowa komputera ma bowiem zaledwie 1,7 cm grubości. Mimo to udało się w niej zmieścić całkiem przyzwoite podzespoły w postaci procesora z rodziny Intel Core, karty graficznej Nvidia GeForce GTX 765M, 8 GB pamięci RAM DDR3 oraz 128 GB dysku SSD, który za dopłatą można wymienić na model 256 GB lub 512 GB.

14-calowa matryca podświetlana w technologii LED oferuje rozdzielczość 1600×900, a użytkownik podczas zabawy, będzie korzystał z również podświetlanej klawiatury z technologią anti-ghosting wyposażoną w programowalne klawisze, oraz trackpada z multidotykiem.

Przedsprzedaż tej maszynki do gier, ruszy już w najbliższy poniedziałek, a trzeba będzie za nią zapłacić 1800 USD. Pytanie tylko czy warto, skoro 500 dolarów więcej, kosztuje wersja Pro z 17-calowym wyświetlaczem.

Więcej informacji o nowym modelu Blade, znajdziecie na oficjalnej stronie Razera.

Źródło: Razerzone.com

You may also like...