Red Dead Redemption 2 może wyjść na PC

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku jaką jest Red Dead Redemption 2, może pojawić się na PC. Tak sugeruje znana sieć Media Markt.

Po wielu latach oczekiwania, gracze wreszcie dostaną kolejną część przygód rewolwerowca na Dzikim Zachodzie. Posiadacze pecetów z pewnością nie cieszą się tym, że Red Dead Redemption 2 wyjdzie tylko na PlayStation 4 oraz Xboxa One. Okazuje się jednak, że jest szansa także na edycję przeznaczoną dla blaszaków.

Wprawdzie producent na razie na razie oficjalnie niczego nie zapowiedział, ale jej istnienie zasugerowała Media Markt. Znana sieć handlowa opublikowała na swej stronie kartę produktu dotyczącą właśnie pecetowej wersji gry. Widnieje na niej informacja, że premiera tytułu miałaby się odbyć w przyszłym roku, a konkretnie mówiąc 31 grudnia. To tylko orientacyjny termin, który podawany jest w przypadkach gdy sklep nie posiada dokładnej daty.

Karta produktu została natychmiast usunięta ze strony, ale udało się ją wcześniej zapisać, więc możecie ją zobaczyć poniżej. Oczywiście nie jest to oficjalne potwierdzenie pecetowej wersji gry Rockstara. Należy jednak pamiętać, że od pewnego czasu pojawiają się plotki sugerujące iż producent może nad takową pracować. W czerwcu na profilu jednego z pracowników Rockstar Leeds w serwisie LinkedIn pojawiła się informacja, że pomaga w tworzeniu RDR 2 na PC.

Niestety, nawet jeśli gra wyjdzie na komputery osobiste, to nie nastąpi to zbyt szybko. Rockstar na pewno maksymalnie wykorzystać konsole, zarabiają na nich ile się tylko da.

Red Dead Redemption 2

Źródło: Techtastic.nl

You may also like...