ROCCAT przedstawia Isku FX White

ROCCAT producent sprzętu dla graczy, przedstawił dziś popularną klawiaturę Isku FX w nowym, długo wyczekiwanym przez fanów, białym wariancie kolorystycznym.

Isku FX White to membranowa klawiatura z kolorowym podświetleniem (16.8 miliona barw do wyboru) o 6 poziomach jasności, 8 konfigurowalnymi przyciskami kontroli mediów i makro. Biała Isku FX jest już dostępna w polskich sklepach, w sugerowanej cenie 459 złotych.

ROCCAT oraz Alienware połączyły siły, aby stworzyć najbardziej zaawansowany na rynku system podświetlenia, AlienFX, który zastosowano w produktach ROCCAT. Znalazł się on między innymi w Isku FX White. Dzięki AlienFX produkty ROCCAT, za pomocą odpowiednich efektów podświetlenia, odzwierciedlają aktualną sytuację, postępy gracza w wielu popularnych grach.

Najtańsze klawiatury do gier

Technologia ROCCAT Talk pozwala klawiaturze Isku FX White “komunikować się” z serią myszy dla graczy ROCCAT. Dzięki temu użytkownik może w szybki i łatwy sposób uruchamiać za pomocą klawiatury makro przypisane do poszczególnych przycisków myszy. Funkcja Easy-Aim przypadnie do gustu fanom gier typu FPS – poprzez zastosowanie specjalnej technologii, celność i precyzja gracza jest wspomagana sprzętowo przez mysz.

Klawiatura Isku FX White jest już dostępna w sklepach, w sugerowanej cenie 459 zł.

Źródło: galaktus.pl

You may also like...