Rockstar pracuje nad Grand Theft Auto 6

Pojawiły się wieści wskazujące, że Rockstar pracuje nad Grand Theft Auto 6. Potwierdza to notka dotycząca obecnych zajęć jednego z aktorów, który nagrywa sceny motion capture.

Przyszły rok może być bardzo interesujący jeśli chodzi o produkcje studia Rockstar. Wiemy, że firma pracuje nad Red Dead Redemption 2, kontynuacją świetnej gry akcji wydanej kilka lat temu, ale to nie wszystkie jego projekty.

W mediach pojawiły się informacje, że firma pracuje już nad Grand Theft Auto 6, kolejną częścią kultowej już serii. Wspomina o tym notka dotycząca obecnych zajęć Tima Neffa, aktora i kaskadera. W notce możemy przeczytać, że Tim pracuje nie tylko przy wspomnianym Red Dead Redemption 2, ale też przy nowej części GTA, nagrywając sceny motion capture.

Grand Theft Auto 6

Co ciekawe, aktor w lutym tego roku był w siedzibie Rockstar San Diego, zamieszczając na Instagramie zdjęcie z tej wizyty. Ponoć to właśnie tam były nagrywane wspomniane sceny. Żadne bliższe szczegóły nie są na razie znane, a więc nie wiadomo jaką postać odtwarzał.

Warto jednak wspomnieć o zeszłorocznych doniesieniach mówiących, że Rockstar zaczyna wstępne prace nad GTA 6. Być może są one już na takim etapie zaawansowania, że rozpoczęto już nagrywanie technologią motion capture.

Jeśli to prawda, to musimy pamiętać, że Rockstar dość długo pracuje nad nowymi grami. Premiera Grand Theft Auto 6 odbędzie się więc zapewne dopiero za parę lat. Ciekawe, czy zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Rockstar przeniesie do gry całe USA. Na razie można więc umilić czas oczekiwania grając w GTA V.

Grand Theft Auto 6

Źródło: Vg247.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *