Rysik w Galaxy Note 7 da się zablokować

Samsung chwalił się, że przekonstruował slot na rysik w Galaxy Note 7 i nie da się go już w żaden sposób zaklinować w obudowie. Okazuje się jednak, że firma nie doceniła swych klientów, którzy potrafią to zrobić.

Największą wadą Galaxy Note 5 był niewątpliwie rysik, który z powodu nieprzemyślanej konstrukcji slotu, w którym się go przechowuje, można było włożyć do obudowy odwrotnie.Skutkowało to oczywiście całkowitą blokadą rysika i wymuszało konieczność wymiany całego smartfonu, gdyż nie dało się go stamtąd wyciągnąć bez powodowania poważnych uszkodzeń sprzętu. Producent wyciągnął wnioski z tej lekcji i zapewniał, że Galaxy Note 7 slot na rysik został przeprojektowany, aby nie dało się już włożyć S Pena odwrotnie i tym samym go zablokować.

Samsung się jednak myli, gdyż jest to jak najbardziej możliwe, trzeba tylko użyć nieco siły. W zależności od siły z jaką zostanie wepchnięty, można go spróbować wyciągnąć igłą, ale jeśli wejdzie zbyt głęboko, pozostaje tylko wymiana smartfonu. Warto więc pamiętać o tym, że nowy produkt Samsunga nie jest do końca taki, jak twierdzi producent.

Źródło: Forum.xda-developers.comYou may also like...