S.T.R.I.K.E. M bardzo mobilna klawiatura

Mad Catz zaprezentował niezwykle mobilną klawiaturę o nazwie S.T.R.I.K.E. M. Ważące 190 g urządzenie posiada wszystko czego potrzebujesz zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dzięki czujnikowi optycznemu i funkcjonalnym przyciskom, przeglądanie stron www, granie i zarządzanie mediami jest czystą przyjemnością.

Jedna klawiatura dla wszystkich urządzeń Bluetooth
Kompaktowa i lekka klawiatura S.T.R.I.K.E. M posiada szereg funkcji multimedialnych w zasięgu ręki. Technologia Micro P.U.L.S.E., gwarantuje cichą pracę klawiszy i precyzję działania. Podświetlane nasadki klawiszy zwiększają ich widoczność, a wbudowany czujnik dotykowy eliminuje konieczność podłączania myszki. Dzięki temu S.T.R.I.K.E. M jest idealnym narzędziem do przeglądania stron www, oglądania wideo i gry.

Kontroluj multimedia nie ruszając się z kanapy
Zestaw przycisków multimedialnych takich jak: odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu, oferuje wygodę podczas słuchania muzyki czy oglądania wideo. Wbudowany potencjometr umożliwia zarządzanie poziomem głośności nie ruszając się z miejsca.

Technologia P.U.L.S.E.
Technologia Micro P.U.L.S.E., która polega na zastosowaniu mechanizmu nożyczek (pod klawiszami), gwarantuje wysoki komfort pracy. Delikatny nacisk palca o sile 60 g i 2 mm dystans dzielący klawisz od mikrostyku, sprawiają że pisanie na klawiaturze jest niezwykle szybkie. Klawisze „powrót”, „dom” i „najnowsze aplikacje”, są dostępne za pośrednictwem przycisku funkcyjnego.

Płynne przejścia między 4 urządzeniami Bluetooth
Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezproblemowe połączenie ze smartfonem, tabletem, urządzeniami z systemem iOS (Mac) oraz Windows. Skorzystaj z przycisku parowania, aby w kilka sekund połączyć do 4 urządzeń jednocześnie. Operując tym samym przyciskiem, wybierz urządzenie z którym chcesz aktualnie pracować.

Dotykowy czujnik zamiast myszy
Nowoczesny czujnik oparty na dotyku, umożliwia operowanie kursorem na ekranie w taki sposób, jakbyś robił to myszką. Po obu stronach gładzika znajdują się przyciski, które oferują identyczną funkcjonalność jak lewy i prawy przycisk myszy. Dzięki temu nawigacja staje się szybsza, bardziej komfortowa i nie wymaga podłączenia myszki.

Regulowane podświetlenie
Doskonale sprawdza się podczas nocnych sesji gamingowych lub pracy przy słabym oświetleniu. Białe, neutralne podświetlenie otacza wszystkie klawisze zwiększając ich widoczność. Dzięki regulacji natężenia podświetlenia, możesz je dostosować do panujących warunków.

Towarzysz podróży
Dzięki niskiej wadze bo zaledwie 190 g i modułowi Bluetooth, S.T.R.I.K.E. M jest doskonałym narzędziem do pracy i zabawy nie tylko w domu, ale i w podróży. Litowo-polimerowy akumulator zapewnia pełną swobodę do 45 godz. pracy bez konieczności dodatkowego ładowania. Dołączona do klawiatury uniwersalna podstawka pozwoli Ci wygodnie ustawić tablet, dzięki czemu do pracy nie potrzeba Ci zbyt wiele miejsca.

Technologia GameSmart
Technologia GameSmart, umożliwia współpracę z wieloma mobilnymi urządzeniami. Zaletą tego rozwiązania jest uniwersalna kompatybilność z komputerami PC, Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem: Android, Windows Phone czy Microsoft Surface. Bez względu na to czy używasz laptopa, PC-ta czy tablet, S.T.R.I.K.E. M jest zawsze gotowy do pracy.

Cenę produktu ustalono na poziomie 429 zł.

Najważniejsze cechy:
– Bezprzewodowa klawiatura S.T.R.I.K.E. M
– Micro-USB z kablem USB Charge
– Uniwersalny stojak do tabletów
– Optyczny czujnik
– Funkcyjne klawisze i potencjometr
– Futerał podróżny
– Technologia klawiszy P.U.L.S.E.
– Podświetlane klawisze
– Moduł Bluetooth
– Niska waga
– Kompaktowe rozmiary
– Wbudowany akumulator litowo-polimerowy
– Minimalne wymagania systemowe: Android: 3.0, Windows 8 i RT, Mac OS X 10.7, Apple: iOS 6

Źródło: Entrymedia.pl

You may also like...