Samsung udostępnił styczniową poprawkę bezpieczeństwa dla Galaxy S9 i S7

Galaxy S7 oraz Galaxy S9 dostały właśnie styczniową poprawkę bezpieczeństwa. Aktualizacja nie tylko zawiera najnowsze łatki, ale też kilka usprawnień.

Posiadacze dwóch flagowców Samsunga mogą już pobierać styczniowy, zbiorczy pakiet aktualizacji. Comiesięczny zestaw poprawek udostępniono modelom z rodziny Galaxy S, a jako pierwszy otrzymał ją Galaxy S7. Dystrybucja aktualizacji rozpoczęła się od Wielkiej Brytanii i w najbliższych dniach trafi ona również do innych krajów.

W przypadku tego modelu otrzymujemy trzy łatki dla trzech krytycznych luk w Androidzie oraz cztery dla oprogramowania Samsunga. Nie wiemy na razie kiedy aktualizację otrzyma inny model z rej rodziny, mianowicie S7 edge. Ale miejmy nadzieję, że producent nie każe użytkownikom zbyt długo na nią czekać i wkrótce udostępni ją także temu smartfonowi. Jeśli interesuje Was pełna lista wprowadzonych zmian, to możecie zapoznać się z nią na tej stronie. Jeśli nie dostaliście jeszcze komunikatu o oczekującej aktualizacji, to warto ręcznie to sprawdzić w ustawieniach telefonu. Jeżeli natomiast nie ma jej jeszcze, to można jej poszukać na tej stronie.

Aktualizację otrzymał także Galaxy S9. Oprócz łatek, jego właściciele dostali także kilka usprawnień działania przedniego aparatu fotograficznego. Producent poprawił m.in., jasność selfie, gdy użytkownik wykonuje je świetle padającym z tyłu. Dodatkowo poprawiono także ogólną stabilność działania telefonu.

Galaxy S9

Źródło: Androidpolice.com

You may also like...