Znamy pojemność baterii Samsunga Galaxy A41

Koreańskie źródła ujawniły szczegóły techniczne baterii, jaka zasilać ma Samsunga Galaxy A41. W tym modelu akumulator będzie miał pojemność 3500 mAh.

W niedalekiej przyszłości Samsung wzbogaci rodzinę smartfonów Galaxy A o kolejny model. Koreańska marka przygotowuje bowiem średniaka Galaxy A41, będącego następcą Galaxy A40. Dzięki internetowym przeciekom powoli poznajemy jego specyfikację techniczną, a teraz dowiedzieliśmy się jaki będzie miał akumulator.

Urządzenie otrzymało bowiem koreański certyfikat dopuszczający do sprzedaży, który zdradza pojemność akumulatora. Na poniższym zdjęciu widzimy jak wygląda bateria, a oprócz tego dowiadujemy się, że jej pojemność wynosi 3500 mAh. To standardowa pojemność akumulatorów jakie Samsung montuje w swych smartfonach, więc nie ma tu żadnych niespodzianek. Zmian nie będzie też w szybkości ładowania, która pozostanie taka sama jak w poprzednim modelu, gdyż moc ładowarki wyniesie 15 W.

Galaxy A41

Z wcześniejszych doniesień znamy też kilka innych szczegółów technicznych tego modelu. Wiemy m.in., że główny aparat w A41 będzie miał 48 MP sensor, natomiast kamera do selfie otrzyma 25 MP soczewkę. To sporo więcej niż w A40, który posiada jedynie 16 MP sensor. Duże zmiany zajdą natomiast w tylnym aparacie, który w A40 ma dwa sensory 16 MP oraz 5 MP. W nowym modelu ich liczba wzrośnie do czterech. Dodatkowo smartfon otrzyma 64 GB pamięci flash oraz system Android 10 z interfejsem One UI 2.0.

Wciąż nie wiemy jednak kiedy najnowszy telefon trafi do sprzedaży. Możliwe jednak, że Samsung ujawni datę jego premiery podczas targów MWC 2020.

Źródło

You may also like...