Znany youtuber sprawdził wytrzymałość nowego Samsunga Galaxy A80

JerryRigEverything przetestował na swym kanale kolejny smartfon. Tym razem na jego warsztat trafił Samsung Galaxy A80, wyposażony w obracaną kamerę.

Zack Nelson od kilku lat prowadzi na YouTube kanał, na którym testuje wytrzymałość nowych smartfonów. Poddaje je specjalnym sprawdzianom dotyczącym odporności na zarysowania, próbie ognia, a także wytrzymałości obudowy na zginanie.

Tym razem na jego warsztat trafił Galaxy A80, jeden z najbardziej niezwykłych konstrukcyjnie smartfonów oferowanych przez Samsunga. Produkt jest szczególnie interesujący ze względu na aparat. Sprzęt nie posiada bowiem przedniej kamery. Producent rozwiązał więc kwestie selfie w bardzo ciekawy sposób, wykorzystując do tego celu tylny aparat. Jego moduł wysuwa się, a następnie obraca, więc może mieć podwójne zastosowanie.

Taka konstrukcja może wzbudzać pewne obawy dotyczące trwałości sprzętu, ale na szczęście w tym przypadku okazały się bezpodstawne. Smartfon z łatwością zniósł próby zarysowania ostrym narzędziem, traktowania go ogniem oraz wyginania. W tym ostatnim teście tylny szklany panel nieco się odkleił od obudowy, ale nie złamał się ani nie odpadł w całości, więc nie ma powodów do zmartwienia. Mechanizm kamery jest również całkiem trwały i nie uszkadza się bez względu na przyłożoną siłę.

Przyszli właściciele Samsunga Galaxy A80 nie muszą więc obawiać się uszkodzeń sprzętu. A biorąc pod uwagę cenę oscylującą w granicach 2300 zł oraz wyposażenie, model ten wydaje się być bardzo interesującym sprzętem.

Galaxy A80

Źródło

You may also like...