Samsung Galaxy A9 Pro (2016) trafił do Europy

Na europejskim rynku pojawił się Galaxy A9 Pro (2016), nowy model smartfonu Samsung, który dotychczas dostępny był wyłącznie w Azji. Sprzęt można kupić w Rumunii w cenie 485 euro.

W marcu ubiegłego roku Samsung wprowadził do sprzedaży na rynkach azjatyckich model Galaxy A9 Pro (2016). Dotychczas był on sprzedawany tylko w tym w tym rejonie świata, ze względu na podpisaną umowę na wyłączność.Teraz jednak producent wprowadził go także na rynki europejskie i model ten jest już oferowany w Rumunii, a kosztuje w przeliczeniu 485 euro. Jest to międzynarodowa wersja tego smartfona, a więc można go używać w sieciach europejskich operatorów, a dodatkowo ma on oprogramowanie w języku angielskim i pasującą wtyczkę do ładowarki.

Galaxy A9 Pro (2016) jest sprzętem ze średniej półki, wyposażonym w 6″ ekran Full HD, a także Snapdragona 652. Jeśli chodzi o pamięć, to operacyjnej zainstalowano w nim 4 GB, natomiast użytkowej jest 32 GB. Do zdjęć służy natomiast 16 Mpix aparat tylny, zaś selfie zrobimy sobie przednim aparatem o matrycy 8 Mpix.Dużą zaletą tego smartfonu jest bardzo duża bateria o pojemności 5000 mAh, natomiast systemem operacyjnym jest Android 6.0.1 Marshmallow. Telefon oferowany jest w kolorze złotym, czarnym oraz białym.

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...