Samsung zapowiada prezentację nowych produktów

Na przyszły miesiąc Samsung zapowiedział nowe wydarzenie o nazwie Galaxy Event. Firma zamiera pokazać tam coś nowego, choć nie wiadomo jakie ma plany.

Jeśli myślicie, że na ten rok Samsung zakończył już prezentację nowych produktów, to grubo się mylicie. Koreański koncern zapowiedział właśnie nowe wydarzenie o nazwie Galaxy Event, które odbędzie się 11 października.

Event odbędzie się tuż po konferencji Google, na której amerykański koncern zaprezentować ma nowy smartfon Pixel 3 i pojawią się na nim nowe produkty. Nie wiadomo na razie co Samsung chce tam pokazać, jednak nazwa Galaxy Event może sugerować, że chodzi o sprzęt z rodziny Galaxy. Możemy więc jedynie spekulować odnośnie planu imprezy, ale niewykluczone, że jednym z jej gości będzie Galaxy Book 2. Jest to hybrydowe urządzenie łączące w sobie funkcjonalność tabletu i laptopa, o którym wspomina się już od jakiegoś czasu.

Możliwe też, że firma pokaże tam swój pierwszy składany smartfon. Aczkolwiek jest to mało prawdopodobne, gdyż według ostatnich doniesień, jego premierę zaplanowano na MWC 2019. W każdym razie firma na pewno przygotuje kilka niespodzianek, więc warto będzie zobaczyć co ma w planach.

Galaxy Event

Źródło: Twitter.com

You may also like...