Samsung Galaxy Note 4 z ultradźwiękowym piórkiem?

W sieci pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących specyfikacji technicznej Samsung Galaxy Note 4, najnowszego modelu biznesowego smartforna. Po doniesieniach o czujniku UV, przyszła pora na sugestie związane z zupełnie nowym rysikiem.

Samsung trzyma na razie w tajemnicy oficjalną specyfikację techniczną nadchodzącego Galaxy Note 4, więc internet nie próżnuje donosząc o kolejnych niespodziankach, które nam przyniesie. Była już mowa o skanerze siatkówki, czujniku UV, a teraz mówi się, że zmiany czekają również rysik S Pen.

W sieci pojawił się patent, który sugeruje, że piórko zostanie wyposażone w technologię ultradźwiękową. Nie jest to rzecz jasna technologia nowa, lecz Samsung do tej pory nie wykorzystywał jej w urządzeniach z rodziny Galaxy Note i możliwe, że teraz zechce to zrobić.

Jeśli chodzi o resztę specyfikacji technicznej nowego smartfonu, to możemy oczekiwać nowej wersji opracowanego przez Samsung procesora Exynos 5433, który będzie układem 8-rdzeniowym i stworzonym w architekturze 64-bitowej. Urządzenie posiadać ma również ekran dotykowy o przekątnej 5,7-cala i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, a także 3 lub 4 GB pamięci RAM oraz 12 Mpix tylną kamerę.

Oczekuje się, że oficjalny debiut Galaxy Note 4 odbędzie się podczas wrześniowych targów IFA 2014 w Berlinie. Tam też ujrzymy nowego Samsunga Galaxy F oraz Galaxy Alpha.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...