Wszystkie modele serii Galaxy S22 mogą dostać szklane plecki

Najnowsze wieści sugerują, że seria Galaxy S22 będzie miała szklane plecki. Według źródła przecieków takie wyposażenie otrzymają wszystkie modele z nadchodzącej rodziny.

W styczniu Samsung zaprezentuje światu nową serię Galaxy S22, w której zamierza wprowadzić sporo zmian. Jedna z nich dotyczyć ma konstrukcji nowego smartfona i sprawi iż najnowszy model nabierze bardziej ekskluzywnego charakteru.

Według Ice Universe, koreańska marka planuje wszystkie modele z nowej rodziny wyposażyć w szklane plecki. Oczywiście źródło przecieków może się mylić, jednakże jego doniesienia w przeszłości wielokrotnie się sprawdzały. Stanowi bowiem dość wiarygodne źródło informacji, więc można założyć, że tym razem także ma rację.

Oczywiście musimy pamiętać, że zastosowanie szkła nie tylko zwiększy masę smartfona, co może pogorszyć komfort użytkowania. Szkło jest również stosunkowo kruche i łatwiej się uszkadza. Użytkownicy smartfonów będą więc musieli zainwestować w odpowiedniej klasy futerały, aby przypadkiem nie zniszczyć kosztownego sprzętu.

Dokładna specyfikacja nadchodzącego smartfona wciąż pozostaje tajemnicą. Największą niewiadomą jest procesor, gdyż według ostatnich informacji prawdopodobnie nie będzie to zapowiadany Exynos 2200. Jedno ze źródeł twierdzi bowiem, iż producent zastąpi go Snapdragonem 898, który trafi do każdego z trzech modeli nowego smartfona. Ostatnie doniesienia mówią natomiast o modelu Snapdragon 8 Gen 1, który trafi do wersji przeznaczonej na rynek amerykański.

Przypomnę tylko, że oficjalna prezentacja najnowszego flagowca odbędzie się 8 lutego przyszłego roku. Tego samego dnia rozpocznie się również jego przedsprzedaż, natomiast do sklepów trafi on 18 lutego.

Galaxy S22

Źródło

You may also like...