Samsung Galaxy S7 w AnTuTu

Znany benchmark AnTuTu przetestował już najnowszego Samsunga Galaxy S7. Na razie ujawnił tylko specyfikację nadchodzącego modelu obiecując przy tym, że wyniki jego wydajności, zostaną opublikowane nieco później.

Samsung wciąż nie zapowiedział oficjalnie najnowszych flagowych smartfonów, ale w zasadzie nie jest to już konieczne, skoro internetowe źródła dostarczają nam wiarygodne informacje na ich temat. Najnowsze doniesienia zapewnił nam benchmark AnTuTu, który najwyraźniej otrzymał już do testów podstawowy model Galaxy S7.
Już wcześniej AnTuTu ujawniło nam specyfikację Galaxy S7 Edge (SM-G935A), który zostanie wyposażony w Snapdragona 820, 5,1″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD oraz 4 GB pamięci RAM. Teraz ten sam benchmark podaje nam specyfikację Galaxy S7 (SM-G930F).Zobacz najtańsze smartfony

Jest to międzynarodowy wariant tego smartfona, więc zamiast Snapdragona 820, na jego pokładzie znajduje się Exynox 8890, czyli własny chip Samsunga. Za wyświetlanie obrazu odpowiada tutaj 5,1″ ekran dotykowy w technologii Super AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Smartfon posiada także 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci. Wyposażono go również w 12 Mpix aparat tylny z nieco większym sensorem obrazu oraz 5 Mpix aparat przedni. Brak jest natomiast informacji o ewentualnej obecności czytnika kart microSD.

Przedstawiciele AnTuTu twierdzą, że smartfon jest wciąż w fazie testowej, więc na razie nie mogą jeszcze podać konkretnych wyników wydajności tego modelu, ale na pewno zrobią to w najbliższej przyszłości.

Źródło: Phonearena.com

You may also like...