Samsung Galaxy Tab S3 na nowym zdjęciu

Za kilka dni w Barcelonie Samsung pokaże najnowszy model tabletu Galaxy Tab S3. Już teraz można go jednak podziwiać na zupełnie nowym zdjęciu, na którym widoczny jest także S Pen.

Pod koniec miesiąca w Hiszpanii odbędzie się konferencja Mobile World Congress, gdzie producenci urządzeń mobilnych zaprezentują swój najnowszy sprzęt. Wprawdzie nie zobaczymy tam Galaxy S8, lecz nie oznacza to, że Samsung nie zaprezentuje innych urządzeń.Na MWC 2017 pojawi się na pewno Galaxy Tab S3, nowy tablet, o którym słyszymy już od kilku miesięcy. Teraz w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie tego urządzenia, na którym widać jego przedni panel oraz rysik S Pen, który ponoć będzie standardowym wyposażeniem tego sprzętu.

Z przecieków wynika, że Galaxy Tab S3 zostanie wyposażony w 9,7″ wyświetlacz o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli i ponoć tylko taki rozmiar wyświetlacza znajdzie się w tym tablecie, gdyż wersji z 8″ ekranem ponoć nie będzie. Tablet posiadać ma również procesor Qualcomm Snapdragon 820 z 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej.

Tablet umożliwi rzecz jasna wykonywanie zdjęć. Posłuży do tego 12 Mpix aparat zlokalizowany na tylnym panelu, natomiast przednia kamera z matrycą 5 Mpix przeznaczony jest do robienia selfie oraz prowadzenia wideorozomów. Oprócz tego możemy liczyć również na modem LTE.Cat 6, Gigabitowy WLAN oraz Bluetooth 4.2, a także na czytnik linii papilarnych wkomponowany w przycisk Home. Systemem operacyjnym tabletu będzie Android 7.0 Noutag.

Samsung Galaxy Tab S3 na rynku amerykańskim kosztować ma prawdopodobnie 580 dolarów, ale nie jest to oficjalna cena.

Źródło: Softpedia.com

You may also like...