Samsung pokazuje nowy interfejs One UI na promocyjnym wideo

Koreański koncern opublikował pierwsze wideo promujące nadchodzący interfejs One UI. Trafi on do użytkowników wraz z aktualizacją do Androida 9.0 Pie.

Podczas niedawnej konferencji Samsunga, koreańska marka wśród wielu nowości zaprezentowała również nowy interfejs użytkownika. One UI zastąpi dotychczas używany Samsung Experience i trafi na smartfony razem z nową wersją Androida.

Interfejs widzieliśmy już podczas prezentacji na konferencji, ale teraz możemy zobaczyć jego najważniejsze funkcje. Producent opublikował bowiem krótkie wideo prezentujące kluczowe możliwości oprogramowania. Nowy interfejs powstaje bowiem z myślą o ułatwieniu użytkownikom obsługi telefonu jedną dłonią. Oferuje też bardziej intuicyjną interakcję z treściami i skupia się na wyświetlaniu na ekranie tylko najważniejszych informacji.

Interfejs One UI na początku będzie udostępniony dla najnowszych smartfonów Samsunga, mianowicie Galaxy Note 9 oraz Galaxy S9/S9+. A pojawi się na nie prawdopodobnie już w styczniu. W dalszej kolejności powinny go otrzymać pozostałe modele flagowe, takie jak Note 8, Galaxy S8/S8+.

interfejs One UI

Źródło: YouTube.com

You may also like...