Samsung MU9002 – telewizor z serii Premium UHD

Samsunng MU9002 Premium UHD 4K to telewizor dla wymagających użytkowników, który oferuje doskonałą jakość obrazu, niebanalny design oraz intuicyjny i szybki sposób sterowania. Zapewnia obraz pełny nasyconych barw i detali w rozdzielczości UHD.

W telewizorach MU9002 zastosowano zaawansowane technologie i funkcje, które pozwalają cieszyć się ulubionymi filmami i programami w wysokiej jakości. Technologia Dynamic Crystal Colour i 10-bitowy panel zapewniają odwzorowanie ponad miliarda kolorów. Dzięki czemu barwy są nasycone i rzeczywiste, a przejścia tonalne naturalne i subtelne. Za sprawą HDR 1000 kontrast i intensywność barw są idealnie zbalansowane. Pozwala to zobaczyć każdy szczegół zarówno w najjaśniejszych, jak i najciemniejszych fragmentach obrazu.

Czerń w telewizorach jest bardzo ważna, natomiast istotniejsze jest to, jak ekran radzi sobie z odwzorowaniem szczegółów w ciemnych scenach. Dzięki technologii Precision Black nawet bardzo ciemne ujęcia będą wyraziste i szczegółowe. Jest to możliwe poprzez optymalizację podświetlenia ekranu, która zwiększa kontrast. Komfort oglądania filmów podnosi panel Ultra Black, którego konstrukcja została zainspirowana budową oka ćmy – minimalizuje odbicie światła podczas oglądania, także w trakcie dnia.

Wrażenia widzów podczas oglądania potęguje także funkcja Auto Depth Enhancer, która zapewnia poczucie niezwykłej głębi wyświetlanego obrazu. W tym przypadku poziom kontrastu dobierany jest optymalnie dla różnych obszarów ekranu – na pierwszym i drugim planie oraz w tle.

W serii MU09002 dostępne są telewizory z zakrzywionymi ekranami w trzech rozmiarach – 49, 55 i 65 cali.

Dobrze zaprojektowany

Jak przystało na linię Premium UHD, telewizory z rodziny MU9002 wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem. Zostały zaprojektowane zgodnie z konceptem 360 stopni, co oznacza, że prezentują się równie dobrze z każdej strony. Minimalistyczne, metalowe wykończenia sprawiają, że telewizory MU9002 – nawet te o największych przekątnych ekranu – nabierają lekkości i świetnie komponują się z każdym wnętrzem.

Smart TV w nowej odsłonie

Użytkownicy telewizorów Premium UHD MU9002 otrzymują wygodny i przejrzysty system sterowania z najnowszą wersją systemu Tizen. A po włączeniu urządzenia zobaczą intuicyjny interfejs Smart Hub. Teraz z poziomu podręcznego dolnego paska mamy dostęp do różnych źródeł, które wykrywane są automatycznie – urządzenia, takie jak soundbary, konsole czy odtwarzacze Blu-ray otrzymują swoje ikony zaraz po podłączeniu, dzięki czemu jeszcze łatwiej można przełączyć się między źródłami, używając do tego jednego pilota. Do współpracy z telewizorem warto też wykorzystać smartfon. Dzięki aplikacji Smart View na smartfony z system Android i iOS użytkownicy mogą przeglądać aplikacje i uruchamiać wybrane programy z poziomu swojego urządzenia mobilnego. Smart View ma nowy interfejs, który wygląda teraz praktycznie tak samo, jak Smart Hub znany z telewizorów.

Pakiet Premium Smart Pack

Specjalnie dla użytkowników telewizorów z serii Premium UHD Samsung przygotował w prezencie pakiet Premium Smart Pack , który zapewnia dostęp do zróżnicowanej oferty filmów i seriali w Smart TV. W ramach pakietu na start oferowany jest dostęp do aplikacji Filmbox Live (na 6 miesięcy), a po kolejnych trzech miesiącach widzowie otrzymają w prezencie dostęp do rozrywki oferowanej w ramach aplikacji player.pl.

Samsung MU9002

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...