Samsung obniża koszty naprawy pękniętych wyświetlaczy

Samsung doskonale rozumie trudną sytuację swych klientów i obniża koszty napraw pękniętych wyświetlaczy w smartfonach. Oferta dotyczy modeli z serii Galaxy S oraz Galaxy Note i dostępna jest w ramach Premium Care.

Koronawirus sprawił, że tysiące osób, które utraciły pracę nie chcą teraz wydawać pieniędzy na zbytki. Sprzedaż nowych smartfonów w lutym była więc najniższa od kilku lat, a problemem może być nie tylko zakup nowego sprzętu, ale też jego naprawa. Koszty wymiany uszkodzonych wyświetlaczy bywają bowiem astronomiczne. Nie każdego stać więc na wyłożenie kilkuset złotych, by doprowadzić sprzęt do stanu używalności.

Samsung doskonale zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji ekonomicznej swych klientów, dlatego postanowił im pomóc. Firma ogłosiła, że w ramach programu Premium Care, czasowo obniża koszty wymiany uszkodzonych ekranów w smartfonach z serii Galaxy S oraz Galaxy Note.

Standardowo w ramach programu Premium Care, taka usługa kosztuje 99 dolarów. Do 1 czerwca tego roku, obowiązuje jednak nowa cena wynosząca tylko 29 dolarów. Jest to rozszerzona gwarancja kosztująca kilkanaście dolarów miesięcznie, która pokrywa naprawę do trzech uszkodzeń w okresie 12 miesięcy.

Niestety Premium Care dostępne jest tylko w Stanach Zjednoczonych, więc Europejczycy nie mogą z tej promocji skorzystać. Dobrą wiadomością jest to, że w ramach usługi wymiany ekranu, serwis dokładnie zdezynfekuje telefon przed zwróceniem go właścicielowi.

Premium Care

Źródło

You may also like...