Samsung planuje bezprzewodowe słuchawki do Galaxy S8

Najnowsze wieści dotyczące Galaxy S8 sugerują, że równocześnie ze smartfonem, do sprzedaży trafią bezprzewodowe słuchawki. Czyżby oznaczało to, że nowy flagowiec Samsunga straci jednak gniazdo słuchawkowe?

Gniazdo słuchawkowe wydaje się być coraz rzadziej spotykanym elementem wyposażenia nowych smartfonów. Trend ten zapoczątkowało Apple z modelami iPhone 7 i 7 Plus, w których bezprzewodowe słuchawki są niezbędne. A potem śladem amerykańskiego koncernu poszły inne firmy, takie jak Motorola oraz LeEco.

Wydawało się, że Samsung na razie nie zamierza rezygnować z gniazda słuchawkowego w swym najnowszym flagowcu Galaxy S8. Wprawdzie kilka prototypów tego modelu je posiadało, ale teraz nie jest to już takie pewne.

Witryna Sammobile.com ma nowe wieści na ten temat. Strona powołując się na własne źródła twierdzi bowiem, że równocześnie z premierą nowego telefonu, do sprzedaży trafią zupełnie nowe, bezprzewodowe słuchawki. Nie wiadomo czy będą oferowane w zestawie z Galaxy S8, czy też trzeba je będzie kupić oddzielnie, ale taka wiadomość może oznaczać, że nowy sprzęt nie będzie już mieć 3,5 mm gniazda służącego do podłączenia standardowych słuchawek.

Na razie to oczywiście czyste spekulacje, jednak fakt, że producent telefonu chce oferować bezprzewodowe słuchawki, gdy na rynku jest wiele takich produktów, może jednak świadczyć o planach pozbawienia Galaxy S8 gniazda słuchawkowego.

bezprzewodowe słuchawki

Źródło: Sammobile.com

You may also like...