Samsung pokaże Galaxy Note 8 już 23 sierpnia

Samsung nie będzie czekał do targów IFA 2017, by pokazać Galaxy Note 8. Prezentacja smartfonu odbędzie się 23 sierpnia, na specjalnie zorganizowanej konferencji w Nowym Jorku.

Miliony fanów Samsunga nie mogą się już doczekać premiery jego najnowszego produktu, jakim jest Galaxy Note 8. Jeszcze niedawno mówiło się, że koreańska marka może go zaprezentować podczas wrześniowych targów IFA 2017, ale wygląda na to, że zrobi to wcześniej.

Najnowsze doniesienia mówią, że produkt zostanie pokazany 23 sierpnia, podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Nowym Jorku. Potwierdził to również Gao Dongzhen, szef ds. komunikacji działu mobilnego Samsung Electronics, który przy okazji ujawnił kilka nowych szczegółów.

Dongzhen w rozmowie z mediami potwierdził, że smartfon będzie sprzedawany w dwóch etapach. Pierwszy z nich rozpocznie się we wrześniu i wówczas sprzęt trafi na główne rynki, takie jak USA, Korea Południowa, Francja oraz Wielka Brytania. Drugi etap zaplanowano na październik i wówczas urządzenie będzie dostępne na pozostałych rynkach.

Samsung przyspieszając premierę Galaxy Note 8 chce uzyskać przewagę nad Apple i jego iPhonem 8. Nowy sprzęt amerykańskiego koncernu do sprzedaży wejdzie prawdopodobnie pod koniec września lub w październiku. To zapewni Koreańczykom kilka tygodni na umocnienie swej pozycji.

Galaxy Note 8

Źródło: Eprice.com

You may also like...