Samsung pracuje nad dwoma kolejnymi tabletami

Choć to Apple dominuje na rynku tabletów, inni producenci także pracują nad nowymi modelami. Dwa kolejne urządzenia planuje wkrótce wprowadzić do sprzedaży Samsung.

Wprawdzie uwaga fanów Samsunga skierowana jest przede wszystkim na flagowego Galaxy Note 10, którego premiera odbędzie się w sierpniu. Nie jest to bynajmniej jedyny produkt tej marki, który niebawem ujrzy światło dzienne. Koreańska marka planuje bowiem w najbliższym czasie wprowadzić do sprzedaży trzy zupełnie nowe tablety.

O Galaxy Tab S5 ze Snapdragonem 855 już słyszeliśmy, ale są jeszcze dwa kolejne, mianowicie Galaxy Tab A 8.0 2019 i Galaxy Tab Active Pro.

Wspomniane modele uzyskały już oficjalne zatwierdzenie przez organizacje Bluetooth SIG i Wi-Fi Alliance. Po numerach modeli wiemy więc, że w planach jest co najmniej pięć wariantów urządzeń. Będą to: SM-T295, SM-T295N, SM-T295C, SM-T297 oraz SM-T290. Pierwsze cztery modele zaoferują użytkownikom wsparcie dla standardu LTE. Możemy z tego wywnioskować, że litery przy numerach modeli oznaczają po prostu wersje dla poszczególnych operatorów.

Niestety szczegóły techniczne nowych produktów na razie skrywa tajemnica. Skoro jednak wspomniany wcześniej Galaxy Tab S5 będzie urządzeniem flagowym, to można założyć, że pozostałe urządzenia dostaną nieco słabsze procesory i zapewne mniej pamięci. Musimy jednak poczekać na oficjalną prezentację, a wówczas poznamy je nieco bliżej.

Samsung

Źródło: Androidenterprisepartners

You may also like...