Samsung przedłuża promocję na usługi w ramach programu Guard

Program Guard, skierowany do użytkowników Galaxy S7 i S7 edge, okazał się ogromnym sukcesem wśród posiadaczy tych smartfonów. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów, Samsung zdecydował się przedłużyć, trwającą od 11 marca, promocję na darmowe usługi do 11 sierpnia br.

Do decyzji przyczynili się w głównej mierze posiadacze flagowych smartfonów Samsung – S7 i S7 edge. Dotychczas blisko co czwarty użytkownik zdecydował się skorzystać z darmowej usługi, wyrażając przy tym swoje zadowolenie z programu.Pakiet usług Samsung Guard S7
Program gwarantuje ubezpieczenie wyświetlacza na wypadek uszkodzenia, przedłużenie umowy gwarancyjnej z dwóch do trzech lat, możliwość odkupu telefonu w przyszłym roku i obniżenia przy tym wartości nowego produktu o 1000zł oraz zabezpieczenie danych użytkownika za pomocą aplikacji My KNOX.

Jak zarejestrować produkt?
Formularz rejestracyjny programu jest dostępny na stronie www.guards7.samsung.pl. Po jego uzupełnieniu właściciel smartfona otrzyma na podany e-mail wiadomość o warunkach ubezpieczenia. Gwarancją prawidłowego ukończenia rejestracji jest otrzymanie certyfikatu przystąpienia do Promocji Guard S7.

Źródło: Samsungmedia.plYou may also like...