Samsung przesuwa premierę Galaxy S10

Galaxy S10 raczej nie trafi na rynek w styczniu przyszłego roku, jak początkowo planowano. Samsung zdecydował się przesunąć jego premierę na następny miesiąc.

Po tym jak Galaxy S9 nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, Samsung liczy na to, że kolejna generacja flagowca wzbudzi większe zainteresowanie. Producent jednak zdaje sobie sprawę z faktu, że konkurencja nie śpi i coraz szybciej wprowadza na rynek nowe modele.

Koreański gigant uznał więc, że wyprzedzi rywali i najnowszego Galaxy S10 zamierza pokazać już w styczniu przyszłego roku. Nie była to wprawdzie informacja oficjalna, ale wiele wskazywało na taki właśnie scenariusz. Wygląda jednak na to, że producent nieco przeliczył się ze swymi możliwościami. Najnowsze doniesienia wskazują bowiem, że rynkowy debiut nowego flagowca odbędzie się dopiero w lutym. Naturalnie informacje nie zostały potwierdzone, więc nie wiemy czy są prawdziwe. Trudno też powiedzieć coś więcej na temat przyczyn opóźnienia.

Jeśli jednak S10 nie pojawi się na CES 2019, jak planowano, to być może na imprezie w Las Vegas będziemy zobaczymy składany smartfon Samsunga, nad którym koncern pracuje od jakiegoś czasu. Natomiast S10 ujrzymy prawdopodobnie podczas targów telekomunikacyjnych MWC 2018, odbywających się w Barcelonie.

Galaxy S10

Źródło: Phonearena.com

You may also like...