Schematy Galaxy S9 Plus pokazują wygląd telefonu

W sieci pojawiły się schematy CAD najnowszego smartfona Galaxy S9 Plus. Rysunki pokazują pewne zmiany, wprowadzone we wzornictwie nadchodzącego flagowca.

Wprawdzie premiera najnowszego flagowca Samsunga odbędzie się już 25 lutego, to w sieci wciąż pojawiają się nowe informacje na jego temat. Kolejne dostarczyło nam znane źródło przecieków OnLeaks, a są nim schematy CAD modelu Galaxy S9 Plus.

Schematy zawsze dostarczają nieco dokładniejszych danych na temat produktu, niż rendery powstające w oparciu o plotki. Na poniższych rysunkach możemy zobaczyć, że pod względem wyglądu nowy model jest niemalże identyczny z poprzednią generacją. Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej, można dostrzec bardziej zaokrąglone krawędzie, co mogłoby sugerować, że telefon będzie wygodniejszy w trzymaniu. Zmniejszy to również ryzyko przypadkowego dotknięcia bocznych części wyświetlacza i uruchomienia aplikacji lub jakiejś funkcji.

Pamiętajmy jednak, że to wcale nie musi być ostateczny wygląd nowego telefonu i ten poznamy dopiero 25 lutego. Nowy telefon zostanie pokazany podczas targów telekomunikacyjnych MWC 2018, odbywających się w hiszpańskiej Barcelonie.

Galaxy S9 Plus

Źródło: Twitter.com

You may also like...