Sea of Thieves dostanie dwa nowe rozszerzenia

Rare potwierdziło, że jeszcze tego lata posiadacze pirackiego MMO Sea of Thieves, mogą spodziewać się dwóch nowych rozszerzeń. Dołączą one do wydanego właśnie dodatku zatytułowanego Hungering Deep.

Wydana w tym roku na pecety i konsole Xbox One gra Sea of Thieves, rozwija się w coraz szybszym tempie. Autorzy ostro wzięli się do roboty i produkcja z gatunku MMORPG, dopiero co dostała rozszerzenie zatytułowane Hungering Deep, a już twórcy zapowiadają dwa kolejne dodatki. Plusem jest to, że mają się one pojawić w sprzedaży jeszcze tego lata.

Jest to dobra wiadomość dla fanów tej gry, gdyż do tej pory była ona bardzo krytykowana za brak zawartości. Wiele osób narzekało, że już po kilku dniach od rozpoczęcia zabawy, praktycznie nie było już co w niej robić. Twórcy wzięli więc krytykę do siebie i zaczęli pracować nad nowymi elementami.

A będzie ich całkiem sporo. Pierwsze rozszerzenie zatytułowane Cursed Sails, spodziewane jest już w lipcu. Drugie natomiast nosi tytuł Forsaken Shores i ma się pojawić w sierpniu. Oba dodatki dostarczą przede wszystkim nowe tereny do eksploracji, zwiększą wybór okręgów oraz oczywiście zapewnią jeszcze więcej łupów do zdobycia.

Poniżej możecie obejrzeć krótki zwiastun nowych rozszerzeń, a jeśli chcecie zakupić tę grę, to zapraszam do tego sklepu.

Sea of Thieves

Źródło: Vg247.com

You may also like...