Seria zakrzywionych telewizorów Thomson A87: wyjątkowa jakość obrazu

Prezentowana podczas tegorocznych targów IFA, seria A87 firmy THOMSON jest częścią jej nowej gamy zakrzywionych telewizorów dostarczających kinowych emocji.

Dzięki luksusowemu wzornictwu i idealnemu zakrzywieniu (4000R), ekran z serii A87 Thomson zmienia salon w salę kinową. Rozdzielczość 4K, szerszy kąt widzenia i większa głębia obrazu gwarantują kinowe wrażenia podczas oglądania oraz całkowite zanurzenie w akcji. Technologia Wide Color Gamut pozwala cieszyć się bogactwem kolorów kina cyfrowego, dzięki czystszym o 30% barwom, odzwierciedlającym ogniste czerwienie, szmaragdowe zielenie i głębokie błękity. Pomaga to w odczuwaniu rzeczywistej atmosfery oglądanych filmów.

Wbudowany procesor Quad Core z cyfrowym przetwarzaniem Pure Image Ultra HD oferuje obraz o wysokiej rozdzielczości, który jest bardziej płynny, bardziej szczegółowy i naturalny. Technologia ta ma również zastosowanie podczas wyprowadzania algorytmu przetwarzania ruchu o indeksie 1000 Hz CMI, dzięki któremu widzowie mogą cieszyć się bardziej wyrazistym i płynnym obrazem, nawet podczas oglądania obrazów przedstawiających szybki ruch.

Ponadto ten telewizor 4K jest kompatybilny z HEVC (H.265), standardem kodowania obrazu opracowanym w celu nadawania w ultrawysokiej rozdzielczości. Portal Smart TV 2.0 posiada nowy interfejs w celu ułatwienia dostępu do wielu nowych aplikacji, a telewizorem można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Seria Thomson A87 będzie dostępna od października 2015 r. w modelach o rozmiarach 55, 65 i 78 cali , w sugerowanych cenach detalicznych : 5 999 PLN brutto (dla modelu 55 cali), 9 499 PLN brutto (dla modelu 65 cali) oraz 21 599 PLN brutto (dla modelu 78 cali).

Co więcej, Thomson i TCL zaprezentują także pierwszą na świecie technologię HDR, zainstalowaną bezpośrednio w telewizorze – Technicolor’s Intelligent Tone Management upscalling solution. To unikalne narzędzie analizuje zawartość wideo w realnym czasie i tworzy niesamowite wrażenia wizualne przez przetwarzanie zawartości w standardzie Dynamic Range (SDR) w jakość High Dynamic Range (HDR). Technologia ta pozwoli konsumentom na ponowne odkrycie domowej kolekcji filmów i ulubionych programów telewizyjnych dzięki magii HDR.

Źródło: open2europe.com

You may also like...